Laimos Andrikienės NAUJIENLAIŠKIS

Nematote paveikslėlių? Spauskite čia:

Laima Andrikienė - iš Europos Parlamento Strasbūre apie Europos Sąjungos ateitį

 

ŽIŪRĖTI

 

EP plenarinė sesija: L. Andrikienės kalba dėl Rusijos propagandos įtakos ES šalims

 

ŽIŪRĖTI

 

Dienraštis "Vakarų ekspresas": Europos Parlamento dėmesio centre - kova su Rusijos propaganda

Trečiadienį europarlamentarai aptarė Rusijos propagandos įtaką ES valstybėse ir mėginimus kištis į kai kurių ES valstybių rinkimus. EP nariai dar 2016 m. įspėjo, kad po Krymo aneksijos ir hibridinio karo Donbase Rusija sustiprino propagandos sklaidą ES.

 

DAUGIAU

 

Marijos radijas: Pokalbis su Europos Parlamento nare dr. Laima Andrikiene apie krikščionių persekiojimą pasaulyje bei Šventojo Sosto pastangas siekti dialogo dėl Europos ateities

"Marijos radijas" pokalbio pakvietė (2018 01 17) europarlamentarę Laimą Andrikienę. Jo metu išsamiai aptartos Europos Parlamento pastangos ginant religijos ir tikėjimo laisvę, EP priimami dokumentai, kurių dėmesio centre – krikščionių persekiojimas pasaulyje. Krikščionys tapo labiausiai prsekiojama religine grupe pasaulyje, ir tai negali nekelti rūpesčio, atsiranda aiškus poreikis ginti mūsų vertybes.

 

KLAUSYTI

 

Dienraštis "Klaipėda": 2018-uosius pradedant

Kodėl Lietuvoje mažėja minimalus atlyginimas, ir mes dabar, kaip skelbia statistika, užimame jau priešpaskutinę vietą ES?
Kaip Jūs vertinate Medikų sąjūdį bei jo keliamus reikalavimus, neseniai vykusį protestą? Ar tokie sąjūdžiai, jei jie atsirastų ir kitose srityse, netaptų veiksmingi keičiant valdžios požiūrį į dirbančiuosius?
Artėja Rusijos rinkimai, nugalėtojas aiškus – Vladimiras Putinas. Ir vis tik kokią reikšmę turi šie rinkimai, jei iš viso turi?

 

SKAITYTI

 

15min.lt: Laima Andrikienė. Donaldo Trumpo „kryžiaus žygis“ prieš JT

Iki šiol nerimsta aistros dėl Lietuvos balsavimo gruodžio 21 dieną Jungtinėse Tautose už rezoliuciją (128 valstybės už, 9 prieš, 35 susilaikė, 21 nedalyvavo balsavime), kuria neteisėtu vadinamas JAV prezidento Donaldo Trumpo sprendimas pripažinti Jeruzalę Izraelio valstybės sostine, tuo pačiu perkeliant Amerikos ambasadą iš Tel Avivo į Jeruzalę.

 

DAUGIAU

 

EP narė Laima Andrikienė: Europos Parlamentas padėjo pagrindus proveržiui Rytų partnerystėje

Praėjusių metų lapkritį Europos Parlamentas priėmė L. Andrikienės (kartu su K. Fleckensteinu) parengtas EP rekomendacijas ES Tarybai, Europos Komisijai ir Europos išorės veiksmų tarnybai dėl Rytų partnerystės politikos rengiantis ES-Rytų partnerystės aukščiausiojo lygio susitikimui Briuselyje. Šių metų sausį dr. Laimos Andrikienės politinius vertinimus ir įžvalgas dėl ES Rytų partnerystės politikos paskelbė prestižinis ES strateginės komunikacijos leidinys EU–STRAT, leidžiamas anglų kalba.

 

DAUGIAU

 

EP plenarinė sesija: L. Andrikienės kalba dėl ES paramos taikos procesui Kolumbijoje

 

ŽIŪRĖTI

 

"Druskonis". Laima Andrikienė: Druskininkai - ir mano miestas

Visa, kas susiję su Druskininkais, man yra ir svarbu, ir brangu. Pirmiausia su tais senaisiais, mano vaikystės Druskininkais, kur visi vieni kitus pažinojo, kur nereikėjo rakinti buto durų, o jei užrakindavome, tai raktą slėpdavome prie durų, po kilimėliu kojoms valyti, ir visi kaimynai mūsų name darė tą patį. Ir niekas niekada neapvogė, o į svetimą butą lįsti, kai šeimininkų nėra, net paaugliams į galvą neateidavo.

 

DAUGIAU

 Mes gerbiame Jūsų privatumą. Jeigu gavote šį naujienlaiškį per klaidą arba nebenorėtumėte jo gauti ateityje, spauskite čia.
We respect your privacy. If this newsletter has reached You by mistake or You do not wish to receive it in the future, please click here.