Laimos Andrikienės NAUJIENLAIŠKIS

Nematote paveikslėlių? Spauskite čia:

Kovo 11-osios Akto signatarės dr. Laimos Andrikienės sveikinimas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga

 

ŽIŪRĖTI

 

L. Andrikienė pristatyta Metų europarlamentaro apdovanojimui

Lietuvos atstovė Laima Andrikienė pristatyta Metų europarlamentaro apdovanojimui (#MEPawards18). Kasmet Briuselyje leidžiamo „Parlamento žurnalo" (Parliament Magazine) iniciatyva vyksta Metų europarlamentarų rinkimai.

 

DAUGIAU

 

L. Andrikienė apie santykius su Rusija: kai diplomatiniai viražai neveikia

Turime reikalo ne tik su Rusijos propaganda. Turime reikalo su agresyvia Rusija, dominavimo pasaulyje siekiančiu Kremliaus režimu, ir tai turime ne tik suvokti, bet ir įvardinti. Santykiai su Rusija – tai tas atvejis, kai diplomatiniai viražai nepadeda, kai problemą išspręsti galima tik garsiai ją įvardijant ir imantis konkrečių veiksmų.

 

SKAITYTI

 

Prezidento rinkimams artėjant / 
Iš L. Andrikienės BLOG'o

Artėja prezidento rinkimai Lietuvoje. Kuo arčiau rinkimai, tuo daugiau kalbų ir gandų apie galimus kandidatus, nepriklausomus ir priklausomus nuo politinių partijų. Minimos ir kai kurių europarlamentarų, eurokomisarų pavardės.

 

DAUGIAU

 

Naujas EP specialusis komitetas: tirs, kaip ES išduodami leidimai naudoti pesticidus

Įsteigę specialųjį komitetą, tirsiantį, kaip ES suteikiami leidimai naudoti pesticidus, EP nariai patvirtino jo sudėtį. Tarp 30 jo narių - ir EP narė Laima Andrikienė.

 

DAUGIAU

 

EP Europos liaudies partijos (ELP) frakcija – prieš transnacionalinius kandidatų sąrašus Europos Parlamento rinkimuose

Vienas diskusijos objektų – transnacionaliniai kandidatų sąrašai, kai, pavyzdžiui, Europos liaudies partijos ar liberalų, ar socialdemokratų sąraše, už kurį būtų balsuojama visose ES valstybėse narėse, būtų daugelio valstybių kandidatai: vokiečiai, prancūzai, italai, ispanai, suomiai, švedai, lietuviai, graikai, kipriečiai, latviai, lenkai, estai ir t.t.

 

ŽIŪRĖTI

 

Europos vyskupų konferencijų komisijos konferencija „Puoselėjant Europos krikščioniškąjį paveldą"

Ši konferencija – tai tęsinys praėjusių metų spalio pabaigoje Vatikane Šventojo Sosto ir COMECE iniciatyva vykusios konferencijos „(Per)mąstyti Europą", kurioje dalyvavo Europos politikai, Katalikų bažnyčios vadovai, akademikai, diplomatai iš visų 28 Europos Sąjungos valstybių narių.

 

DAUGIAU

 

„Mūsų laikas": Trys klausimai Europos Parlamento narei Laimai Andrikienei

 

SKAITYTI

 

„Palangos tiltas" kalbina Europos Parlamento narę Laimą Andrikienę

Šis interviu – apie tai, kad Lietuvoje prenumeratorius pasiekia užsienyje išleisti leidiniai išplėšytais lapais arba užklijuotais tekstais ir nuotraukomis, nes juose buvo alkoholio, dažniausiai prašmatnaus ir brangaus, reklama. Kaip atrodome Europoje ir pasaulyje, taip elgdamiesi? Šis interviu – ir apie medikų sąjūdį bei minimalų atlyginimą Lietuvoje, pagal kurio dydį mūsų valstybė palyginus su kitomis ES valstybėmis narėmis nusirito į pačią lentelės apačią: mažesnis minimalus atlyginimas nei Lietuvoje – tik Bulgarijoje.

 

DAUGIAU

 

15MIN.LT. Laima Andrikienė: Ar pavyks valdžiai kontroliuoti žiniasklaidą?

Ar yra Lietuvoje spaudos laisvė? Klausimas atrodo kvailas, nes atsakymas turėtų būti aiškus visiems – žinoma, yra. Kitas klausimas, kilęs visai neseniai – ar politikai bando riboti tą laisvę? Iki šiol tokių tiesioginių bandymų nebuvo arba jie baigdavosi paburbėjimu bei aiškinimais, kokie yra tie „žurnaliūgos“ (bjaurus naujadaras), nesąžiningi, nupirkti, klastingi ir panašiai. Tačiau dar nė karto Seimas nesigriebė rimtai „įvesti tvarką“ kad ir LRT, kuri yra visuomeninė televizija, o ne Seimo daugumos manipuliuojama informacijos priemonė.

 

SKAITYTI

 

EP plenarinė sesija: Laimos Andrikienės kalba dėl mirties bausmės vykdymo Egipte

 

ŽIŪRĖTI

 

L. Andrikienės kalba EP Saugumo ir gynybos pakomitetyje apie prognozes dėl Kinijos karinės galios pasaulyje

 

ŽIŪRĖTI

 

DELFI.LT: L. Andrikienė. The Chinese Silk Road – Where Does It Lead?

DELFI.LT: Laimos Andrikienės straipsnis „Kinijos „Šilko kelias" – kur jis veda?" anglų kalba.

 

SKAITYTI

 

Susitikime - lauksiu Jūsų Vilniaus tarptautinėje knygų mugėje vasario 23 ir 24 dienomis

 

DAUGIAU

 Mes gerbiame Jūsų privatumą. Jeigu gavote šį naujienlaiškį per klaidą arba nebenorėtumėte jo gauti ateityje, spauskite čia.
We respect your privacy. If this newsletter has reached You by mistake or You do not wish to receive it in the future, please click here.