Laimos Andrikienės NAUJIENLAIŠKIS

Nematote paveikslėlių? Spauskite čia:

KRIKŠČIONIŲ KALVARIJOS. Persekiojami krikščionys liudija

Kovo 26-ąją Lietuva vienysis su persekiojamais krikščionimis visame pasaulyje: Vilniuje vyks konferencija, kurioje kalbės krikščionys iš Sirijos ir Irako, o vakare, 20:00 val., Vilniaus Katedros varpinę ir Kauno Kristaus Prisikėlimo baziliką nušvies raudona šviesa.

 

DAUGIAU

 

KRIKŠČIONIŲ KALVARIJOS.

Liudijimai. 1 dalis.

Kalba Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila.

 

ŽIŪRĖTI

 

KRIKŠČIONIŲ KALVARIJOS.
Liudijimai. 2 dalis.

Kalba armėnų katalikų, gyvenančių Graikijoje, apaštališkasis administratorius vyskupas Hovsep Bezazian.

 

ŽIŪRĖTI

 

15MIN.LT. Laima Andrikienė: Kova dėl „Nord Stream 2“ nesibaigė

Vokietijoje vyksta kova dėl Rusijos projekto – planuojamo dujotiekio „Nord Stream 2“. Susiremta rimtai, kovos dalis – ir kova už viešąją nuomonę, kuri vyksta spaudoje, viename populiariausių ir žinomiausių Vokietijos dienraščių „Frankfurter Allgemeine Zeitung“. Kova vyksta ir Europos Sąjungos institucijose – Europos Parlamente ir kitur. „Kovoje dėl Nord Stream 2“ reikia stipresnio Lietuvos balso – tiek Europos Komisijoje, tiek ir ES Taryboje.

 

DAUGIAU

 

Konferencija Vilniuje, skirta Europos kultūros paveldo metams

Lietuvos Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacija kartu su Europos Parlamento nare dr. Laima Andrikiene kovo 23 d. rengia konferenciją: „2018-ieji – Europos kultūros paveldo metai. Mūsų paveldas – praeities ir ateities gijų pynė“.
Konferencijos tikslas – paskatinti daugiau žmonių atrasti kultūros paveldą, juo domėtis, stiprinti Europos bendrystės jausmą.

 

DAUGIAU

 

Kovo 11-osios Akto signatarai – Laisvės aušroje

Dr. Laima Andrikienė  parodoje Kovo 11-osios Akto signatarai  Laisvės aušroje“, atidarytoje LR Seime minint 28-ąsias atkurtos Lietuvos Valstybės metines.

 

DAUGIAU

 

Telšių radijas XXL FM: pokalbis su europarlamentare L. Andrikiene

Ką Europos Sąjungai ir Italijai reiškia rinkimų rezultatai šioje šalyje? Kodėl ES privalo tikrinti tiesiogines užsienio investicijas? Kaip atrodys tikrinimo mechanizmas ir kaip investicijų patikros nebuvimas leidžia Kinijai ir Rusijai investuoti į strateginius ES sektorius?

 

KLAUSYTI

 

BERNARDINAI.LT. L. Andrikienė: Kremlius vadovaujasi principu „Užkariaukime protus, o po to teritorijų nereikės ir užkariauti“

Kaip keičiasi Europos Parlamento požiūris į Rusijos skverbimąsį į Vakarų informacinę ir saugumo erdvę? Kiek efektyvūs ES veiksmai kovojant su šiais iššūkiais ir ko galima tikėtis ateityje? Kodėl ES Rytų strateginės komunikacijos darbo grupė negauna pakankamo finansavimo bei nedidina savo pajėgumų?

 

DAUGIAU

 

L. Andrikienės kalba EP Saugumo ir gynybos pakomitetyje apie tiesioginių užsienio investicijų į ES tikrinimo sistemos būtinumą

 

ŽIŪRĖTI

 

Kalba debatuose dėl naujos ES ir Vidurinės Azijos santykių darbotvarkės

 

ŽIŪRĖTI

 

Lietuvos ryto televizija: „Mano Europos Parlamentas“

Europos Parlamente nufilmuotas žurnalisto Mariaus Jančiaus ir europarlamentarės Laimos Andrikienės pokalbis apie jos darbą Europos Parlamente, užsienio politikos aktualijas, Kinijos Šilko kelio" strategiją, ES istitucijose svarstomą tiesioginių užsienio investicijų patikros mechanizmo projektą.

 

ŽIŪRĖTI

 

DELFI TV – L. Andrikienė.
Lietuva pasaulyje. Ką laimime? Ką pralaimime?

Kaip Lietuva ir pasaulis pasikeitė per 28 metus po Nepriklausomos Lietuvos valstybės paskelbimo? Kuriuos procesus ir įvykius dabartinėje Europos Sąjungoje reikia išskirti kaip lemiamus ir esminius? Kurie iš jų labiausiai įtakoja Lietuvą? Kaip vertinti Italijos parlamento rinkimų rezultatus, ką jie reiškia Europos Sąjungai? Ar Europos Parlamente keičiasi požiūris į Rusijos skverbimąsi į Vakarų informacinę ir saugumo erdvę? Kokių veiksmų šioje srityje artimiausiu metu galima laukti iš Europos Parlamento ir ES apskritai? Ar Nord Stream 2 projektas yra grėsmingas Europos Sąjungai?
Šios ir kitos temos buvo aptartos pokalbio metu.

 

ŽIŪRĖTI

 

Raudoni bateliai

Iš parodos Europos Parlamente.
Kiekviena pora batelių, kurie tapo parodos Europos Parlamente dalimi, kažkada priklausė moteriai, kuri tapo smurto auka ir tos moters nebėra tarp mūsų...
Pasakyti NE smurtui prieš moteris tikrai nereiškia stoti į žygį prieš heteroseksualumą. NE reikia sakyti bet kokiam smurtui, jam neturi likti vietos mūsų visuomenėje ir bendruomenėse, ir šeimose.

 

DAUGIAU

 

Sveikiname! Kovo 11-osios Akto signataro dr. Stasio Malkevičiaus 90-asis gimtadienis

Ilgiausių metų, Stasy! Dėkoju Dievui, kad eidama gyvenimo keliu jame sutikau ir Tave  ramų, tvirtą, jautrų, mylintį vyrą, bendražygį, kolegą signatarą!

 

DAUGIAU

 Mes gerbiame Jūsų privatumą. Jeigu gavote šį naujienlaiškį per klaidą arba nebenorėtumėte jo gauti ateityje, spauskite čia.
We respect your privacy. If this newsletter has reached You by mistake or You do not wish to receive it in the future, please click here.