Laimos Andrikienės NAUJIENLAIŠKIS

Nematote paveikslėlių? Spauskite čia:

Su Vasario 16-ąja!
Už Lietuvą, už Tėvynę!

Jūsų -                            
Laima Andrikienė

Kviečiame į knygos pristatymą

Vasario 22 d. (penktadienį) 16 val.
Vilniaus knygų mugėje – LITEXPO – Salė 1.2
Knygos sudarytojas – Arnas Ališauskas

Laima Andrikienė – Kovo 11-osios Akto signatarė, buvusi Europos reikalų ministrė, nuo Lietuvos narystės Europos Sąjungoje pradžios – Europos Parlamento narė – gyvai ir atvirai dalijasi mintimis ir refleksijomis, abejonėmis ir įžvalgomis. Pokalbiuose susitinka žmogus ir istorija, Lietuvos ir Europos praeitis ir dabartis, spėjimai ir perspėjimai dėl ateities. Europos Parlamento ir kitų ES institucijų pasaulis, žinomas iš formalių sprendimų ir griežtų rezoliucijų, prieš skaitytojų akis iškyla kaip gyvas teatras, kupinas nepakartojamų peripetijų ir spalvingų veikėjų.
Skiriama visiems, besidomintiems Lietuvos, Europos ir pasaulio politika, istorija, dabartimi, visiems, siekiantiems suvokti esamąjį laiką ir galimus ateities kelius.

 

DAUGIAU

 

„Lietuvos žinios“: Lietuva nesuvokia Kinijos keliamos grėsmės

Interviu su Europarlamentare dr. Laima Andrikiene.

Kinijos suaktyvėjimas Vakaruose kelia vis didesnę įtampą. Tuo metu Lietuva viešai deklaruoja siekį tapti Kinijos finansinių paslaugų vartais į Europą ir atveria kinams Klaipėdos uostą bei geležinkelius, nors šalies žvalgybos tarnybos atkreipia dėmesį į galimą grėsmę nacionaliniam saugumui.

 

DAUGIAU

 

 

ŽIŪRĖTI

 

Žurnalas „Lietuvė“. Laima Andrikienė apie referendumą dėl dvigubos pilietybės ir meilę Lietuvai

Europarlamentarę Laimą Andrikienę kalbino Daiva Bartkienė

 

DAUGIAU

 Mes gerbiame Jūsų privatumą. Jeigu gavote šį naujienlaiškį per klaidą arba nebenorėtumėte jo gauti ateityje, spauskite čia.
We respect your privacy. If this newsletter has reached You by mistake or You do not wish to receive it in the future, please click here.